COMPOUND & MASTERBATCH
Xinda Ekstruder
 
xinda twin screw extruder xinda_extruder
...

Detaylar - Ar-Ge

XINDA firması Bay Dr. Kong Xiangming tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Bünyesinde bir biri ile ilişkili, plastik makineleri, masterbatch ve polyester elyaf üretimi konusunda uzman 3 ayrı firma bulundurur.

Yönetim

CEO : Dr. Kong Xiangming

Üretim Müdürleri:

  • Plastik makineleri : Bay. King Longzhang
  • Renkli masterbatch : Bayan. Qin Lifeng
  • Polyester elyaf : Bay. Chen Lanqing
machine 3machine 2
machine 4machine 1

JIANGSU XINDA SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD


masterbatch 1masterbatch 2
masterbatch 3masterbatch 4

JIANGYIN ZHONGYA POLYMER MATERIALS CO., LTD


masterbatch 1 fiber 2
masterbatch 3 masterbatch 4

JIANGYIN TERYLON CHEMICAL FIBER CO., LTD


Günümüz dünyasında, XINDA ticari hayatını her bir ekip arkadaşımızın sahip olduğu bilgi, birliktelik ve motivasyon becerileri eşliğinde sürdürmektedir.

XINDA bünyesindeki 500 çalışanı ile mühendislik, ar-ge, satış ve danışmanlık görevini yürütmektedir.

Çalışanların çoğu ilgili konularda en üst seviyede eğitim almış ve yüksek teknik bilgi eşliğinde yetişmişlerdir. Çalışanlar bölümler arasında da özgürce geçiş sağlayabilirler ve faklı çalışmalara katılabilecek eğitim ve bilgiye sahiptirler. Kültürel açıklık ve işe bağımlılık XINDA'nın her bir köşesinde gözlenir.

Bu sayede çalışanlar know-how methodlarını özgürce paylaşabilir ve kendilerine gerektiği anlarda bir tartışma platformu hazırlayabilirler. Bu dayanışma XINDA'nın en büyük özelliği olan doğru yönlendirme ve her zaman en üst kalite ve teknolojide ürünlelerin müşterilerimize sunulmasını sağlar.

Aynı zamanda XINDA'nın çalışanlarına sağladığı özgür düşünce platformu sayesinde, her bir çalışanının daha yeni fikirleri ortaya çıkartılması sağlanır.