Teknik Detaylar ve Bilgiler
...

 

Gizlilik İlkesi:

Kişisel Gizlilik

Bize ulaştığınızda, size yardımcı olabilmekiçin, adınızı, soyadınızı, adresinizi, firmanızın adını, adresini, telefon, faks, eposta bilgilerinizi bilmemiz gerekmektedir. Vereceğiniz bilgiler eşliğinde size desteğimizi sağlayabiliriz. Bilgileriniz ayrıca size yararlıolacağını düşündüğümüz bilgileri aktarmak için veri tabanımızda saklanacaktır. Her hangi bir anda, eğer firmamızdan bir emsaj almak istemiyorsanız bu konuda bize bildirimde bulunabilirsiniz. Bu sayede sizleri veri tabanımızdan çıkartabiliriz. Bilgileriniz aslen sadece sizin bizden talep ettiğiniz amaç doğrultusunda kullanılacaktır.


Linkler ve İçerik Hakkında Fegarat - Sorumluluk

Bu web sitesindeki içerik, Xinda Corporation tarafından kullanıcılara her hangi bir sorumluluk altında kalmadan sadece bilgi aktarmak için hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgiler özel bir amaca veya detaylandırmaya yönelik veya danışmanlık servisi anlamında hizmet vermek için hazırlanmamıştır. Bu site asla bilgiyi tam anlamı ile sunar ve/veya sürekli güncelenecektir diye bir yükümlülük yoktur. Siteye erişim sürekli ve sorunsuz olacak diye bir granti verilemez.

Xinda bu siteden kaynaklanabilecek her hangi bir problemden dolayı sozurmlu tutulamaz. Dışa açılan linkleri kullandığınızda, web sitemizden ayrılmış olursunuz. 3. kişi veya kurumların sitelerinden veya içeriklerinden kaynaklanabilecek sorunlar ile iligliolarak XINDA her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Xindanın belirtmiş olduğu sorumluluk ve feraget içeriği her hangi bir nedenle ve her hangi bir zamanda XINDA tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.

 

 

...........................................................................................................................................................................................