COMPOUND & MASTERBATCH
Xinda Color Masterbatch
 

 

 

 

Polyester Renkli Masterbatch Üretiminde En Büyük Üretici
...

Ürün Tanımı

Polyester filament, kesik elyaf ve nonwoven uygulamaları için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz masterbatch, üreteceğiniz ürünlerin renk ve/veya fonsiyonelliğine ek değerler katmaktadır. Standart ürünlerimiz dışında özel talepleriniz için firmanıza özel ürün çözümleri sunabiliriz.

İşletmemiz

Yüksek teknoloji ile tasarladığımız sistemlerimiz, ürünümüzün çok iyi dağılım özelliklerine sahip olmasını sağlamaktadır. İşletmemizde, yüksek teknoloji ile tasarlanmış olan, kendi üretimimiz 7 Co-Kneader hattı görev almaktadır. Bir adet SJW-45 Co-Kneader, iki adet SJW-70 Co-Kneader, üç adet SJW-100 Co-Kneader, 5 adet PSHJ çift vidalı ekstruder ile üretim yapmaktayız.

Ürünlerimiz

2006 yılında 15.000 ton masterbatch ürettik, üretimimizin 70%'lik kısmı siyah masterbatch olarak gerçekleştirilmiştir. Üretimini yaptığımız siyah masterbathcler polyester taşıyıcılarda, karbon siyah ile çözülür. Boyalı elyafta en iyi çözülmeyi sağlayan yüksek değerde bir üründür.

Siyah masterbatchler için ana üretimimiz:

Mod

Renk

Uygulama

ZY GA01
SUPER BLACK POY
ZY GA02
SUPER BLACK PSF
ZY GA03
SUPER BLACK Geri Dönüşümlü PSF
ZY GA04
BLACK Geri Dönüşümlü PSF


Boyalı Polyester Çözümleri İçin Renkli Masterbatchler:

Talebe göre, aşağıda listelenmiş sektörlere yönelik ve solusyon boyalı PSF üretimi için, firmalara özel renkli masterbatch üretiyoruz. Bunun yanısıra tek pigment çözünürlük için de masterbatch üretimi gerçekleştirmekteyiz.

  • Otomotiv tekstili
  • Tente ve diğer dış mekan uygulamaları
  • Döşemelik kumaş ve diğer ev tekstili
  • Giyim

Bilgi

Spinning (eritme) uygulaması esnasında masterbatch dozu ve spinning prosesi ham maddeye göre ayarlanmalıdır. Tavsiye edilen ısı 280~295 arasında olmalıdır. PET masterbatch çok yüksek nem emme özelliğine sahiptir, dolayısı ile kullanılmadan önce tamamen kurutulmalıdır.

Paketleme

25 kg.lık çift katmanlı çuvalarda paketlenir.

Color Masterbatch